کف پوش بتنی

کاتالوگ کل محصولات

فایل نام سایز (بایت)
فایل نام سایز (بایت)

استفاده از کفپوش های بتنی صلب و با دوام برای پوشش محوطه های صنعتی و شهری به عنوان بهترین گزینه مطرح می باشند؛ زیرا دارای جذب آب بسیار کم و دوام زیاد در برابر عوامل جوی و سیکل های ذوب و یخبندان می باشد.

کفپوش های فرآشیان دارای بافت سطحی زیبا می باشد و به منظور جلوگیری از لیز خوردن و نیز دوام و پایایی آن از مرغوبترین نوع دانه های سیلیس با خلوص بالا در این کفپوش ها استفاده شده است. بافت متراکم و بسیار مقاوم رویه این کفپوش ها در مقابل مواد شیمیای، روغن و سایر آلاینده ها بسیار مقاوم اند.

کفپوش های فرآشیان مانند تمامی محصولات شرکت، به دلیل استفاده از مواد کاملا طبیعی با محیط زیست سازگاری کامل دارند. رنگ المان ها حاصل فراوری مواد معدنی است و از پیگمنت های شیمیایی استفاده نمی شود، به همین دلیل پریدگی رنگ وجود ندارد.


امروزه به مدد طرح های گوناگون مهندسی معماری و نیز تنوع رنگ، اندازه و یکنواختی ابعاد قطعات، اجرای پیاده رو سازی های زیبا و چشم نواز با محصولات شرکت فرآشیان، کار چندان سختی نیست.

کفپوش های بتنی فرآشیان در مقایسه با آسفالت، صلب و بدون افت و تغییر شکل می باشند. نصب آسان توسط نیروی انسانی و عدم نیاز به ماشین آلات سنگین اجرایی و مزایای فنی اقتصادی فراوان نسبت به آسفالت، کاربرد این قطعات زیبا را گسترش داده است. این مزایا شرکت فرآشیان میهن را بر این داشته که طرح های متنوعی از کفپوش های بتنی به شرح ذیل را متناسب با نیاز واحدهای سنعتی و شهرها طراحی و تولید نماید.

ابعاد کف پوش های بتنی تولیدی شرکت فرآشیان به شرح ذیل است:

  • 20*20*6
  • 25*25*6
  • 40*40*6
  • 50*50*6
  • پنج ضلعی
  • 10*20*6

تنوع در شكل و رنگ ، مزاياي اقتصادي ، زيبائي و… مشخصه هاي مهم اين كف پوش هاست که به عنوان پوشهاي بتني در پياده روها و سواره روها و معابر شهري و محوطه سازي زیبایی چندانی به مبلمان شهري می بخشند.

مشاهده لیست قیمت تنها برای کاربران وب سایت امکان پذیر است.

اگر قبلا در وب سایت عضو شده اید، با نام کاربری و رمز خود وارد وب سایت شده و سپس روی مشاهده لیست قیمت کلیک کنید.

اگر هنوز عضو نشده اید، روی عضویت در وب سایت کلیک کنید.

نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
کف پوش بتنی
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 34.204.186.91)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی